Vaiana: Skarb Oceanu – PL Dubbing – DVDRiP – Cały Film

viana_mini

Vaiana: Skarb Oceanu – PL Dubbing – DVDRiP – Cały Film. Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film “Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Przykładowy screen:
viana_1

W filmie Vaiana: Skarb oceanu poznajemy księżniczkę Vaianę, nastolatkę, poszukującą potężnego półboga Maui, który ma jej pomóc uratować jej lud i nie tylko. Nie byłaby to bajka Disneya, gdyby podczas podróży bohaterowie nie przeszli przemiany i nie nauczyli się kilku ważnych rzeczy na temat życia, współpracy i przyjaźni.

730x90-bon

Podobnie jak to było w Zootopii mamy parę bohaterów będących swoimi przeciwieństwami. Vaiana to niepoprawna marzycielka wierząca, że wszystko jest możliwe. Chce pomóc każdemu, nie zważając na swoje bezpieczeństwo. Maui natomiast to zapatrzony w siebie egoista podziwiający własną muskulaturę i tatuaże. Jedyne, co go interesuje, to uwielbienie ze strony każdego z jego otoczenia. Nie chce z siebie nic dać tylko cały czas brać. Starcie tych dwóch charakterów to przyczyna prawie wszystkich zabawnych sytuacji, jakie zobaczymy na ekranie.

Vaiana: Skarb Oceanu [OGLĄDAJ ONLINE, POBIERZ FILM, KIEDY NA DVD]

Podczas swojej podróży bohaterowie napotkają wiele dziwnych postaci, jak choćby ogromne kraby czy kokosowych piratów, którzy do złudzenia przypominają gang rodem z Mad Max: Na drodze gniewu. Zresztą Disney zawsze miał dar do tworzenia światów, które przerażały i bawiły jednocześnie.

Vaiana: Skarb Oceanu PL DUBBING [OGLĄDAJ ONLINE, GDZIE POBRAĆ, PREMIERA]

Vaiana: Skarb oceanu została fenomenalnie zrealizowana pod względem wizualnym i muzycznym. Już zdążyłem się pogodzić z tym, że tradycyjnie rysowana animacja została złożona do grobu, a jej miejsce na stałe zajęła już ta wykonana za pomocą komputera. W przypadku tego filmu nawet przez chwilę mi to nie przeszkadzało. Malowniczy błękit wody i egzotyka wysp urzekają. Jestem też przekonany, że główną piosenka How Far I’ll GO w wykonaniu Alessia Cara w przyszłym roku zostanie nagrodzona Oscarem. By być fair, muszę przyznać, że polska wersja zatytułowana Pół kroku stąd wykonana przez Natalię Nykiel nie ustępuje dużo wersji angielskiej.

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat animacji zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

viana

Lub do pobrania tutaj:

button

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>