Sing – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film

sing_mini

Sing – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film. Niezwykle radosne to przedsięwzięcie, pełne znanych przebojów, skocznych rytmów i szalonych pomysłów. Rzecz, która jako propozycja dla najmłodszych widzów, otwiera nowy rok z prawdziwym przytupem.

Film Gartha Jenningsa, czyli twórcy „Autostopem przez galaktykę”, przenosimy się do teatru prowadzonego przez koalę Bustera Moona. Popada on kłopoty związane z utrzymaniem interesu. Jednak kochając teatr zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata.

730x90-tatuaż

Kto weźmie w nim udział?
– zapracowana matka 25 prosiaczków, świnka Rosita (Małgorzata Socha)
– pewna siebie, przemądrzała mysz Mike o głosie Franka Sinatry (Krzysztof Jankowski)
– roztańczony świniak Gunter (Jarosław Boberek)
– punkowa rebeliantka jeżozwierzyca Ash (Ewa Farna)
– młody gangster o pięknym głosie i wielkiej wrażliwości, goryl Johnny (Adam Zdrójkowski)
– nieśmiała słonica Meena o głosie wartym wszystkich nagród i zaszczytów (Katarzyna Sawczuk)

Przykładowy screen:
sing_1

W główną rolę, postać koali Bustera Moona, właściciela upadającego teatru, wciela się Marcin Dorociński. W obsadzie pojawi się także Małgorzata Walewska, która wciela się w postać czarnej owcy o złotym sercu, wielkiej gwiazdy Nany Noodleman. W filmie usłyszymy także Honoratę Skarbek i Dawida Kwiatkowskiego oraz youtuberów Marcina Dubiela i Stuarta Burtona czy też blogerkę Angelikę Muchę.

Świat “Sing” tworzą spersonifikowane zwierzęta, różnej maści i gatunku. Ale tak jak i w naszej ludzkiej rzeczywistości, bohaterowie filmu mają swoje marzenia, pragnienia, troski oraz problemy. I każdy z nich próbuje, jak może sprostać tym wszystkim oczekiwaniom, nadziejom. Dlatego, kiedy właściciel teatru, miś koala Buster Moon, chcąc ratować swój dorobek, ogłasza konkurs wokalny, zgłaszają się całe tłumy uzdolnionych muzycznie zwierzaków. Każdy z nich ma swoją historię, swoją motywację, jak i własne emocje. Do ścisłego finału zostanie wybrana garstka szczęśliwców. I dopiero ta grupa stanie się bohaterem zaskakujących, nawet dla samego Moona, wydarzeń.

Sing – DVDRiP [OGLĄDAJ ONLINE, POBIERZ FILM, KIEDY NA DVD]

Oczywiście “Sing” jest opowieścią o przełamywaniu niemocy. Pokonywaniu barier, przede wszystkich tych wewnętrznych, ale też stawianiu czoła przeciwnościom losu. Przy tym całość została zrealizowana niezwykle brawurowo. Dokładnie tak, aby małoletnia publiczność miała, czym zająć zmysły wzroku i słuchu, a w konsekwencji mogła się fantastycznie bawić.

Film dostarcza niezłej rozrywki i dziś pomysł na oparciu tej historii o silny akcent muzyczny wydaje się tym przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przebój goni przebój. Przy czym, jeśli wziąć pod uwagę, komu ze znanych wykonawców twórcy animacji przyporządkowali postać (czyt. gatunek zwierzęcia), robi się jeszcze zabawniej. Autorzy filmu zadbali też o to, aby na ekranie działo się i dużo, i dynamicznie. Więc obok popisów wokalnych, otrzymujemy całkiem pomysłową inscenizację, z nieodzownym żartem slapstickowym, ale też i dość udanym słownym.

Sing – DVDRiP PL DUBBING [OGLĄDAJ ONLINE, GDZIE POBRAĆ, PREMIERA]

Wszystko to składa się na bardzo zgrabną, energetyczną bajkę dla całej rodziny. Maluchy bawią się na filmie pysznie, czego sam doświadczyłem. Już na napisach końcowych ruszył prawdziwy maraton tańca i wszelkich pląsów, rozgrywający się między rzędami, pod ekranem, gdzie się tylko dało. Innymi słowy, emocji w tym obrazie nie brakuje, a i zostają one nieco dłużej. Oczywiście można kręcić nosem, że to schemat, że to już tyle razy oglądaliśmy. Z całą pewnością, tak. A mimo wszystko ta kumulacja pozytywnej energii, wpadających w ucho dźwięków i naprawdę sympatycznych bohaterów sprawia, że z łatwością możemy ulec powyższej propozycji i zwyczajnie cieszyć się inscenizacyjną ekwilibrystyką i tym animowanym pół musicalem. Dlaczego pół? Bo może powinien być to musical, a nie tylko film muzyczny? A do takiego jest w tym przypadku bliżej. Ale to tylko takie osobiste odczucie. Nie zmienia to jednak faktu, że “Sing” w swojej grupie wiekowej powinien stać się przebojem, gdyż w pełni na to zasługuje. Radosny uśmiech dziecka jest tego najlepszym dowodem i jakże sugestywną rekomendację. Idźcie i śpiewajcie, to znaczy bawcie się dobrze.

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat animacji zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

sing

Lub do pobrania tutaj:

button

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Jeden komentarz do Sing – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film

  • Ewelina  says:

    Świetna animacja i to jeszczed przed premierą w kinie, polecam!

    No votes yet.
    Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>