Pitbull – Niebezpieczne Kobiety – DVDRiP – Cały Film

Pitbull - Niebezpieczne Kobiety cały film

Pitbull – Niebezpieczne Kobiety – DVDRiP – Cały Film. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski).

Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii “paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

250x250-tatuaz

Pitbull – Niebezpieczne Kobiety [CAŁY FILM]

Śmiech na seansie mocnego sensacyjnego filmu? Patryk Vega udowodnił poprzednimi filmami, że da się to zrobić. Aktorzy, którzy zagrali w “Pitbull: Niebezpieczne kobiety” zapewniają, że tym razem też będą zabawne momenty. Sporo romantyzmu i sporo humoru – tego możemy się spodziewać według Anny Dereszowskiej.

Przykładowy screen:
pitbull_scr

Na planie były takie momenty, że autentycznie nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Jeśli my mieliśmy taki ‘fun’, to nie ma opcji, by widz się z tego nie zaśmiał – dodaje Sebastian Fabijański, a Piotr Stramowski mówi: Teksty Majki znowu rozwalają.

Pitbull – Niebezpieczne Kobiety [GDZIE POBRAĆ]

No i nie można zapomnieć, że w nowym Pitbullu wraca Strachu (Tomasz Oświeciński), który miał kilka bardzo dobrych humorystycznych scen w “Nowych porządkach”.

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat filmu zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

pitbull

Lub do pobrania tutaj:

button

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

6 komentarze doPitbull – Niebezpieczne Kobiety – DVDRiP – Cały Film

 • Jarek  says:

  Jeszcze lepszy od poprzedniej części, dzięki za ten film!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 • Tomek  says:

  Yeahh! W końcu coś działającego i za free. Polecam!

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 • grzechu  says:

  Dobrze wiedzieć o tej stronie, dużo ciekawych i działających filmów

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 • Dominik  says:

  świetny obraz i jakość dźwięku, film tez super, polecam każdemu.

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 • Ciaran  says:

  Naprawdę działa?

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  • Jurek  says:

   Działa, chyba jedyna działająca wersja pośród tego chłamu internetowego. Naprawdę warto – świetny film, dużo lepszy od poprzedniej części!

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>