Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie – DVDRiP – Cały Film

rogue_mini

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie – DVDRiP – Cały Film. Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium.

Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga. Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie to pierwszy samodzielny film tego uniwersum, który opowiada historię rozgrywającą się pomiędzy częściami III i IV.

rogue_1

Film został skonstruowany w taki sposób, że osoba, która po raz pierwszy ogląda Gwiezdne Wojny kompletnie się w tym nie zagubi. Historia jest opowiedziana sprawnie, bez dłużyzn, ale z jednym mocno rozczarowującym wątkiem związanym z pewną postacią. W fabule mamy naprawdę ogrom różnych planet i miejsc, więc widz jest obrzucany nazwami lokacji, a to może wymagać skupienia, by nie pogubić się w wydarzeniach. Drobnostka, ale istotna. Nie brak w tym wszystkim świetnie nakręconej akcji.

250x250-bikini

Naprawdę w tym filmie nie można narzekać na nudę, bo ciągle coś się dzieje, są walki i dobre efekty specjalne (ponownie świetna mieszanka CGI z praktycznymi). Wydaje mi się, że nawet jeśli kogoś Gwiezdne Wojny ani ziębią, ani grzeją, to ma w tym filmie dobrą rozrywkę, jakiej można oczekiwać po hollywoodzkim blockbusterze.

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie [Premiera, oglądaj bez limitów, Filmweb]

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to dobre, sprawnie zrealizowane kino, na jakie czekaliśmy. Wydaje mi się, że z uwagi na nowe pomysły, których w uniwersum jeszcze nie widzieliśmy, dla wielu mogą być to GW, na jakie czekali od lat 80., a mówię tu też o widzach, którzy byli rozczarowani podobieństwami w Przebudzeniu Mocy. Nie mogę odmówić temu filmowi serca, dobrego budowania emocji i trzymania się ram uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ma on jednak wady, które są dostrzegalne, czy to w scenariuszu (czasem dialogi), niektórych niepotrzebnych i słabo zrealizowanych scenach dramatycznych, czy w kreacji postaci.

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie [Cały film, oglądaj online, skąd pobrać]

Nie powiem, że ten film jest lepszy czy gorszy od Przebudzenia Mocy, bo jest inny od każdej części Gwiezdnej Sagi, ale podobnie jak poszczególne części ma on swoje problemy, obok których nie można przejść obojętnie, ale na które z czasem będzie można przymknąć oko. Wszystko mówi mi, że z czasem ten film będzie zyskiwać. To jest dobre kino rozrywkowe i dobre Gwiezdne Wojny, ale na pewno nie najlepsze. Magia Gwiezdnych Wojen w tym działa, ale mimo wszystko są pewne aspekty, które mogły wyjść lepiej, dlatego ode mnie mocne 7,5 na 10.

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat filmu zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

star_wars_pla

Lub do pobrania tutaj:

button

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

2 komentarze doŁotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie – DVDRiP – Cały Film

 • Magda  says:

  Z napisami, lektorem czy dubbingiem ten film?

  No votes yet.
  Please wait...
  • adminStalone  says:

   Do wyboru – lektor pl lub napisy polskie

   No votes yet.
   Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>