Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – Cały film – Dubbing PL

zwierzeta_mini

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – Cały film – Dubbing PL. Akcja filmu “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt.

Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.
zwierzeta_1
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć inspirowane są niewielką książeczką J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Film Davida Yatesa niejako przybliża kulisy powstania rzeczonego poradnika, który siedemdziesiąt lat później czyta Harry Potter. Akcja rozgrywa się w latach 20. XX w., kiedy to Anglik Newt Scamander (Eddie Redmayne), badacz fantastycznych stworzeń i przyszły autor dzieła, z którego inni magowie będą kiedyś czerpać wiedzę, przybywa do Nowego Jorku w niecierpiącej zwłoki sprawie.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć [Premiera, oglądaj bez limitów, Filmweb]

Magiczna Ameryka bardzo różni się od magicznej Anglii – jest o wiele bardziej restrykcyjna. Magiczny Kongres Ameryki szalenie poważnie podchodzi do kwestii ukrywania informacji o istnieniu i działaniach czarownic i czarowników przed zwykłymi zjadaczami chleba w obawie przed wojną, która niechybnie wówczas wybuchnie. Wprowadzono w życie również zakaz posiadania i przewozu fantastycznych zwierząt. Nasz bohater nielicho więc ryzykuje – wwozi bowiem przez granicę kontrabandę w postaci walizki kryjącej w sobie całe mrowie owych istot. Kraj jest tym bardziej niebezpieczny, że po jego terenie grasuje Gellert Grindelwald (Johnny Depp), zdeklarowany zwolennik ujawnienia się magów.

W samym Nowym Jorku zaś potężna siła nieznanego pochodzenia sieje spustoszenie, skutkiem czego rządowy funkcjonariusz, pan Graves (Colin Farrell), ma pełną różdżkę roboty, usiłując nadążyć z usuwaniem pamięciowych śladów, a religijna organizacja, zwana II Kościołem Salemnian, pod wodzą fanatycznej Mary Lou (Samantha Morton ) usiłuje przekonać ludzi o zagrożeniu ze strony „wiedźm”.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć [Cały film, oglądaj online, skąd pobrać]

Podsumowując: to oszałamiająca wizualnie produkcja z niegłupią fabułą, będąca udaną mieszanką słodyczy i mroku, którą, pomimo kilku wad, ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Wypadła dobrze jako otwarcie nowej serii (mają powstać jeszcze cztery części), stanowiącej spin-off do historii Harry’ego Pottera.

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat filmu zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

zwierzeta_pla

Lub do pobrania tutaj:

button

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>