Bociany – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film

Bociany - DVDRiP oglądaj online

Bociany – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film. Bociany przynoszą dzieci… A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu.

Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Przykładowy screen:
bociany1

No właśnie, a jak to było u Was? Załapaliście się na pierwsze, urocze wytłumaczenia „skąd się biorą dzieci?”. Pewnie już nie. Wszak stwierdzenia „bocian cię przyniósł” czy „znaleźliśmy cię w kapuście” są dość niewiarygodne, ponieważ mało które dziecko dziś widziało lecące bociany czy pole kapusty. Takie czasy. Pola z kapustą nie uświadczysz, za to dość dokładnych, szczegółowych i wyraźnych fotek pokazujących, skąd się biorą dzieci, w sieci jest mnóstwo, i to pod najdziwniejszymi hasłami. Ale ja nie o tym.

Bociany – Dubbing PL [OGLĄDAJ ONLINE]

Tu o bocianach, bo idea przynoszenia przez nie dzieci odżyła właśnie w niezłym stylu dzięki Hollywood. Oto kolejna animacja zza Oceanu, przy której cała rodzina może się nieźle zabawić – Bociany. Te, co to (w taki specjalny sposób, nawet dość szczegółowo pokazany, ale na szczęście bardziej metafizyczny niż to, co nam w takich sytuacjach wyskakuje na obrazkach w internecie) produkują dzieci, a potem roznoszą je do rodziców na całym świecie. Tyle tylko, że to już przeszłość. Bocianie szefostwo uznało, że pora iść z duchem czasu, więc zamiast dzieci roznoszą (czy jak to nazwać – rozlatują, dostarczają) do domów absolutnie wszystko. Niczym jakieś drony z Amazona – zamawiasz, a po chwili jest bocian z przesyłką. I wszyscy są zadowoleni. A dzieci? Skoro bociany przestały roznosić, to ludzie musieli je sobie jakoś inaczej wypracować.

Wszystko zmienia się, gdy jeden sympatyczny dzieciak pragnie młodszego rodzeństwa i chce dostać je w tradycyjny sposób – czyli ma je przynieść bocian. W bocianiej centrali w wyniku sporego zamieszania dziecko zostaje wyprodukowane i zostaje już tylko je dostarczyć… Rzecz prosta, zdawałoby się, ale jak wiemy, w dobrych amerykańskich animacjach nie ma czegoś takiego jak proste rzeczy. Ba, tam pojawiają się rzeczy i osoby, które się nie śniły filozofom. Samochód składający się z wilków stał się jednym z moich ulubionych patentów w kinie.

Bociany – Dubbing PL [CAŁY FILM]

Czy ten film zostanie na długo w pamięci? Śmiem wątpić. Wiele tych pomysłów już gdzieś widzieliśmy – sama podstawowa idea jest jakimś odbiciem echa z Potworów i spółki. Zresztą Pixar zrobił przecież film o bocianach – krótkometrażówka Partly Cloudy towarzyszyła siedem lat temu filmowi Odlot. Nie o oryginalność więc tu chodzi. Chodzi o zabawę, a tę Bociany dostarczają naprawdę dobrej jakości. Główny bohater, towarzysząca mu Tulip (czyli dziewczyna, której kiedyś nie dostarczono do rodziców, bo zaginął adres, więc została między bocianami), rodzina Gardnerów i cała reszta postaci po prostu wzbudza sympatię i chce się to oglądać dalej. No i jak zwykle przy takich okazjach polski dubbing stanął na wysokości zadania i świetnie dopasował się do oryginału (co nie zmienia faktu, że ja już odliczam dni do premiery DVD, bo muszę to jeszcze raz zobaczyć, słuchając głosów Andy’ego Samberga, Kelseya Grammera czy Danny’ego Trejo).

Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat animacji zapraszamy do oglądania i pobrania pełnej wersji w jakości DVDRiP tutaj:

bociany

Lub do pobrania tutaj:

button

No votes yet.
Please wait...

Jeden komentarz do Bociany – DVDRiP – Dubbing PL – Cały Film

  • Krzychu  says:

    Bardzo fajna bajka dla całej rodzinki, na święta jak znalazł!

    No votes yet.
    Please wait...

Zostaw odpowiedź

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>